Evden Eve Nakliyeci

Evden Eve Nakliyeci, Eşyalarınızı en güvenilir şekilde, kırmadan dökmeden taşıyoruz. Titiz Taşımacılık prensipleriyle asla zarar vermiyoruz. evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi fiyatları bizde bulabilirsiniz.

İş Bilinci

Kardeşler Nakliyat, Taşımacılık Çerkezköy'de, iş bilinci ve kaliteli hizmet konularını titizlikle işlemekte ve hayata geçirmeye gayret göstermektedir. Tüm nakliyat ve taşımacılık işlerinde sektörün bütün ayrıntı ve detaylarını harekete geçirerek titiz nakliyeciler ile yoluna devam etmektedir. Taşımalarında yer verdiği itina düsturu ile yoluna devam ederek hızlı ve düzenli iş ahlakını benimseyerek Eşyaları titiz paketleme tekniğiyle taşıyarak zarar görmesini engellemekteyiz Doğru yerde doğru zamanda bulunarak işimizi en iyi şekilde yapacağımızı temin ederiz!

Meslek Ahlakı

Ahlak bir toplumun temel yapı taşıdır ve bu kavramın bütün temel prensipler ile birlikte harmanlanarak her alana yayılması ve bir tohum gibi serpilmesine bütün toplumlarda ihtiyaç duyulmaktadır. Bir sektörde insanların memnuniyet eksenine sıralanmasının yolu iş ahlakının hizmet sektöründe bulunanlarca garanti edilmesi gerekmektedir. Bilinçli bir toplumun bu kriteri ön sıralarda tutacağından şüphe yoktur, Biz bilinçli toplum elemanlarından biri olarak Kardeşler Nakliyat Taşımacılık olarak tüm nakliyecilerle birlikte bu ahlak prensibini ilk mesleğimiz olarak görüyoruz.

cerkezkoy nakliyat